| adea100 a întrebat:

Va rog mult de tot sa imi enumerati toate cauzele pentru care nu se aprind becurile. Cel mai detaliat raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

S-au ars, nu exista curent, nu este o conexiune buna, s-a rupt un cablu undeva, nu merge intrerupatorul, soc electromagnetic, extraterestrii, spirite care se joaca cu ele pentru ca se plictisesc in lumea lor, e spart, e acoperit cu ceva si nu se vede cand este aprins, nu-i insurubat si nu se poate aprinde daca doar il tii pe masa, e murdar, consuma mai mult decat sustine sursa, nu are prieteni.

2 răspunsuri:
| Username55 a răspuns:

* schimba becul
* cheama electricianul sa verifice racordarea la curentul electric
* pe o anumita portiune nu exista conexiune la curent

| HarleyDavidson03 a răspuns:

Lipsa cuentului electric, becul poate fii ars, probleme cu centrala termica, depinde si de bec in cazul asta. Sper ca te-am ajutat!