| ClaudiuAndreiNiculae a întrebat:

Bună ziua, îmi spune cineva vă rog frumos din suflet care sunt submultiplii și multiplii orei ca unitate de măsurare a timpului? Să îmi spuneți, vă rog frumos, din suflet, dacă am ales corect și perfect categoria! Vă mulțumesc frumos și din tot sufletul meu!

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pui niste intrebari de parca faci scoala online. Dar pe TPU.
Nu mergi la scoală?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu cum ai citit ceasul pana acum?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru ClaudiuAndreiNiculae):

Si? niciun indiciu acolo?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Nicușor mamă, așa ca idee: știi ce (poate) face gugăl?

Răspuns utilizator avertizat
| andreisefu a răspuns (pentru ClaudiuAndreiNiculae):

Omu meu nu stie niste raspunsuri de clasa a 2 a

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns:

Buna.Observ ca gravitezi in jurul aceluiasi subiect.Care e treaba, de fapt? laughing Si intrebarile se repeta.

Răspuns utilizator avertizat
| DonMoldo a răspuns:

Cea mai mare unitate este eon-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru ClaudiuAndreiNiculae):

Mai laughing, cauta pe google din ce e formata o ora. Si afli.Iar intrebarile astea au mai fost. Vrei sa iti pun link?

Răspuns utilizator avertizat