| CCristina77 a întrebat:

Bună ziua! Vă rog dacă îmi puteți răspunde. Locuiesc într-o casă din Belgia, iar în podul casei au fost găsite lucrurile astea. Aici a locuit o bătrană care a murit în decembrie în jurul vârstei de 90 de ani. Știe cineva pentru ce au fost folosite? Atașez linkul pentru vizionarea fotografiilor:

https://imgbox.com/gallery/edit/TvfqNmif76/BLkQgQ3bur8CV Y4Z

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai eu vad un crucifix si un fel de pisica ciudata pe care unii le folosesc la ritualuri voodoo.
A si un picior intr-un papuc si unghiile date cu culoare alba

Asta vad in poze asta descriu happy

Ce sa faci cu ele? sa le pui pe foc ...crucifixul si plusata ma refer

| Drake21 a răspuns (pentru Simpatic):

Facea baba rastigniri

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Bai ce noroc o avut unu ca o m ai fost 2 rastigniti cu Iisus si unu o recunoscut ca crede in Dumnezeu si s-a dus in rai

| Drake21 a răspuns (pentru Drake21):

Voodoo cand te doare capu sau picioru, m ai bate baba un cui

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merge linkul pe care l ai pus nu se deschide nu stim ce e acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Linkul nu este corect!

| dullcat a răspuns:

Sunt doar niste obiecte.Te crezi in filme horror?laughing

| Simpatic a răspuns (pentru dullcat):

Era o gluma daca te referi la ce am zis eu

| dullcat a răspuns (pentru Simpatic):

Aa, nu, i-am raspuns autoarei. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dimi457 a răspuns:

The page you were looking for doesn't exist.
You may have mistyped the address or the page may have moved.

If you are the application owner check the logs for more information.

| Drake21 a răspuns (pentru Dimi457):

La mine merge, e o cruce mare in pod

| Dimi457 a răspuns (pentru Drake21):

Daca e asa atunci este de la constructia casei.