| NinaParadise0 a întrebat:

Bunăă!^^
Ce părere aveţi despre yoga?happy
Eu cred ca yoghinii sunt împotriva masonilor.
Tu ce crezi? o. o

Dacă ai de gînd să mă faci nebună sau aşa ceva, mai bine dă dovadă de maturitate şi taci din gură.happy
Mersi.
^^. Pa-pa!

6 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Am tacut.

mira
| mira a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre unii si altii.

| thealchemist a răspuns:

Poate yoghinii adevarati, dar misa si amatorii de urina lucreaza de fapt pentru masoni

| Damian a răspuns:

Ce treaba are yogy cu masonul?

| mdaria a răspuns:

Sincer cred că adevăraţii yoghini nu sunt împotriva nimănui. Pentru ei există alte lucruri mai importante decât "prostiile" debitate de mintea umană.

| MoNsTeR a răspuns:

O prostie.sincerstraight face. stiu ce este si am auzit ca foloseste la relaxare parcathinking cea mai buna metoda de relaxare e sa te pui in pat si sa te odihnestiwinking. fara yoga sau alte prostii. iar daca este sau nu impotriva masonilor iar numi pasa.si aia este alta prostie. dar ma rog pentru unii poate inseamna ceva.de ex mie-mi place fotbalu iar altora poate li se pare o prostie asa ca.fiecare sa faca ce vrea