| britneyss a întrebat:

Când credeti că va începe al treilea război mondial

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cand una dintre mareile puteri ale lumii se va satura de acest razboi diplomatic si economic si isi va scote la inaintare arsenalul de arme nucleare.Si atunci cel de-al treilea razboi mondial va fi si ultimul

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danut / lasa tata, este prea complicat subiectul pentru mintea ta!
Ce legatura are CAER-ul cu NATO? Caer-ul a fost un consiliu economic, Nato este organizatie militara! Nu ai invatat pina acum ca nu se aduna mere cu pere?
Daca vrei sa te mai documentezi, uite un material usor, pentru tine http://www.descopera.ro/......boiul-rece ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2015 30% din armata din S. U. A vor fi roboti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inceput pe 6 august 2001! Primul atac a fost pe 11 sept 2001 datorita refuzului de restituire a tezaurului. pe 11 nov 2010 se opresc ostilitatiile pentru o perioada relativ redusa de 2-3 ani dupa care va urma marea schimbare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sfarsitul anului 2011 si inceputul anului 2012 e clar ca nu va fi in Romania in acesti ani.
Deci nu va fi sfarsitul lumii in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici odata

| PamPamRawwr a răspuns:

Nu m-as mira sa inceapa si maine... am citit odata ca einstein o zis: "nu stiu cu ce se vor lupta in al III razboi mondial dar in al IV se vor lupta cu betze si pietre" asta e adevarat, va evolua tehnologia prea mult ca sa mai fie controlata! ma rog sa vina extraterestrii la noi, sa ne cumpere o lume care e mai normalawinking

| Dany_3208 a răspuns:

11 noiembrie 2010

| Trixar a răspuns:

Cand americanii nu or sa mai aiba loc pe aceeasi planeta cu rusii big grin

| cristina_4911 a răspuns:

Poate incepe si maine, pentru ca nu ma mir deloc.

Si nici nu ma mir ca atunci o sa fie si disapritia rasei umane datorita tehnologiei supramoderne.

ORICAND poate incepe.

pa!

| Antidot a răspuns:

Pai dupa cum se vede cu criza asta economica s-ar putea ca in octombrie 2010