| TheBestForYou a întrebat:

Cand pleaca gaura din stratul de ozon? Sau a plecat?

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

A mai crescut putin in diametru!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

A plecat acum cateva zile.am vazut-o eu in gara!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Din moment ce este o gaură, este imposibil să plece!
Deci, este în continuare acolo unde ar trebui să fie. Nu cred că te-ai exprimat bine, atunci când ai pus întrebarea.
Probabil se va dilata şi mai tare şi, mă rog, după mulţi, mulţi ani aceea gaură chiar va pleca, pentru că, practic, nu vom mai avea deloc strat de ozon.
Va vizita şi ea Hawaii-ul atunci, că de, după cat va păpa din strat, va avea nevoie de ceva radiaţii mai lejere, simţite pe Pământ.winking

| SatanaInIzmene a răspuns:

Prietene/o ...gaurile nu pleaca.Ele se ¨astupa¨winking

Răspuns utilizator avertizat
| TSO7 a răspuns:

Din Romania eu stiu ca a plecat dar poate se intoarce laughing

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Din câte am auzit eu, ziceau ăştia la TV că pe 30 sau 31 Martie străbate România.
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu pleaca niciodata

| badgirl_9181 a răspuns:

Na veneit ca Romania este cu 50 de ani in urma mai e pana vine...