| GigiSecuristu a întrebat:

Care credeti ca este singurul drept divin pe care Creatorul la daruit tuturor creaturilor sale, si nimanui nu ii este permis sa le lipseasca de asta?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Iubirea

10 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Singurul drept divin pe care oricum nu-l avem ar trebui să fie liberul arbitru, cum spunea și @PhonyMichell.E treaba mea ce fac din moment ce e viața mea, nu? Și acum să nu înceapă cineva să-mi spună că nu e viața mea.E ciudat că în mileniul 3 noi mai credem în basme.
Și nu înțeleg de ce întrebi de Dumnezeu,din moment ce ești comunist.:/ Pardon, nu Dumnezeu, ci creator.

| BigBang a răspuns:

Dreptul la viata.
Iubirea nu e decat o reactie chimica.

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| Whiff a răspuns:

La viata. "Liber arbitru"... daca nu traiesti, ti se pare ca mai ai de unde alege?

| FOCUS a răspuns:

daca nu ai dreptul la viata, de unde atita iubire?

| MatildaPetrini a răspuns:

Dreptul de a alege intre Dinsul si satana...

| StefanKogut a răspuns:

Liberul Arbitru

| Lipsa47 a răspuns:

Viata...

| cocoilno a răspuns:

Inocentalove struck

| ramkat a răspuns:

Dreptul al viata...