| Calinizvoru a întrebat:

Cred ca singurul lucru important este creatorul nu viata,viata nu e importanta chiar deloc ci creatorul e important,creatorul e viata si iubire care ne ajuta,care varsa ploaie asupra noastra,care a aranjat toate,viata chiar nu e interesanta, voi ce credeti? Poate viata sa existe fara un creator? Sau viata inseamna iubire?

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Viata are sensul pe care i-l dam noi. Daca oferim iubire, devine si ea iubire.
Iar un creator cu siguranta exista, este Dumnezeu.