| Vizitiul a întrebat:

Care dintre prost si prostie a aparut prima data?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Au apărut simultan cam de când e lumea (dacă pe atunci n-a existat nimeni care să observe și să definească prostia, asta nu înseamnă că ea n-a existat).

| Alyra a răspuns:

Prostul,pentru că dacă nu era el nu ar fi fost cine să inventeze prostia.

| bendis92 a răspuns:

Simplu, cine s-a lovit primul de felinar cand se plimba pe strada laughing Eu pariez pe prost, ca doar nu era sa stea singur, avea nevoie de companie asa ca a inventat prostia si i-a mers asa de bine incat nici el nu mai stie cati sunt. Numai bine! laughing

| onasis1961 a răspuns:

PROST : alienat, dement, descreierat, înnebunit, nebun, smintit, țicnit.
Daca esti prost din nastre:a-ti aparut amandoi odata! Daca ai prostit pe parcurs, Ai aparut tu primul! Nu fac referire la ArdMocnit, si fac referire la noi toti care ne credem Destepti!

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Evident ca prostul!
Altfel unde si-ar fi mai facut cuib prostia?

| Vizitiul explică (pentru nicoletalavinia14):

Daca nu s-ar fi inventat caminele pentru nebuni, crezi ca nu si-ar mai fi gasit locul (nebunii)? La fel si cu prostul si prostia.

| iEmonel a răspuns:

Eu.

| Vizitiul explică (pentru iEmonel):

Inseamna ca eu am aparut ultima data.

| iEmonel a răspuns (pentru Vizitiul):

Tu ai fost creat sau ai evoluat.

| Vizitiul explică (pentru iEmonel):

Eu evoluez, creand!

| amicool08998 a răspuns:

Prost

| Owakey a răspuns:

Bună!

Vrând să pari interesant şi şmecher ai scos din tine o întrebare neinteresantă şi stupidă. Ca să existe prost trebuie prima oară să fie inventată prostia.

Baftă!

| Vizitiul explică (pentru Owakey):

Sunt interesant, smecher, stupid, cum vrei tu... Ca sa existe prost, trebuie' sa fie inventata prima oara prostia? Adica cum? Tu ai inteles ce ai zis? Daca nu esti capabila sa intelegi intrebarea, nu te mai baga la raspuns. Prostia aia nu se inventeaza, prostia aia se observa, si nu doar prostul face prostii, si cel ce face o prostie nu se poate numai tocmai prost...Vezi ca, pe langa faptul ca-s neinteresant si stupid, mai sunt si inteligent, nu doar par. Te pup! Transmite salutari petrolului.

| Trolli a răspuns:

Intrebarea asta este ca nemuritoarea dilema: Cine a fost primul, oul sau gaina?

| Bogdanys a răspuns:

Amandoi