| darkhell217 a întrebat:

Ce a aparut prima data? oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| Speedo a răspuns:

Intrebarea asta si-a gasit demult raspunsul. Sustinatorii teoriei lui Darwin au demonstrat ca intai a fost gaina, iar sustinatorii Bibliei au demostrat ca intai a fost oul. Acum depinde de care parte te afli, ca sa stii raspunsul corect

14 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Dumnezeu a creat gaina ca si pe celelalte animale. Iar gainile se inmultesc prin oua happy

| Psihiatra a răspuns:

Nimeni nu stie exact straight face e dilema omenirii laughing eu cred ca prima data a facut omul un ou laughing apoi a iesit gaina laughing hai ca glumesc.Banuiesc ca a fost ceva specie de dinozaur ce semana cu gaina, iar de`a lungul timpuiui a evoluat, rezultand gaina. a facut un ou si tot asa mai departe tongue Teorie a la Antonia big grin

| magicianul19 a răspuns:

Gaina

| shhadow a răspuns:

Gaina

| ChRoM a răspuns:

Iti spun explicatia stiintifica, in stiinta se spune ca gaina a aparut prima deoarece ea se trage din dinozauri, adica ar fi un dinozaur evoluat happy

| zizi000 a răspuns:

Eu zic ca primul a fost oul pentru ca: laughing o reptila a facut un ou si din el a iesit tot un fel de reptila mai evoluatalaughing. Gaina a mostenit chestia aia de pe membre si ghearele de la reptilewinking

| ladyfoarfeca a răspuns:

Gaina deoarece Dumnezeu a creat-o laughing
si dupa aia a inceput sa fc oua laughing

| JustMeYl3 a răspuns:

Gaina

sau oul... una din ele sigur laughing

| domnulcastor a răspuns:

Cocosul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara a fost Basescu, iar apoi Boclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca oul

| tatiana123 a răspuns:

Oul

| Feelings a răspuns:

Oul...pentru, ca gaina tot din ou iese. Sau gainalaughing. nu stiutongue tongue

| nutzbreaker a răspuns:

Gaina ca oul nu se cloceste singur laughing