| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați alege 40 de ani fericiți sau 100 nefericiți?

Răspuns Câştigător
| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,aleg cei 40ani fericiti, decat 100 nefericiti!

37 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde ce-nţelegi tu prin fericiţi şi nefericiţi.
Pentru fiecare individ în parte, fericirea arată altfel.

| EmaS a răspuns:

Bineateles ca doresc sa traiesc 40 de ani plini de fericire decat 100 nefericiti.Este greu sa fii 1 luna nefericit, dar 100 de ani...

| AvalohAlyn a răspuns:

40 fericiti. Daca ar fi intr-adevar fericiti ar fi superb. Fericirea nu o au foarte multi si este unul dintre cele mai importante elemente ale vietii.Decat 100 tristi si suferinzi mai bine mai putini dar fericiti.

| DorelSudoru a răspuns:

Imi plac intrebatile de genu:40 fericitii sau o zi lunga cu detoate

| Paulla a răspuns:

De ce sa te chinui 100 de ani cand ai putea sa te distrezi 40 de ani?
Acum, ne spui si noua de ce pui asa o intrebare stupida?

| fabiola a răspuns:

40 fericiti din aia 100!

| Dash a răspuns:

Decat 100 de ani nefericiti e mai bine chiar si o zi fericita!

| Bya132 a răspuns:

Realizezi de fapt că în acești " 40 de ani " vor fi " hopuri " e imposibil ca într-o viață să nu ai greutăți, apăsări. Viața-i grea și trebuie să o acceptăm așa cum e. Nu voi alege nimic, Dumnezeu alege cum voi trăi, cât voi trăi. De fapt, cred că ști că nimeni nu dorește să sufere în viață, nu poate opri acest fapt. Nimeni nu poate opri pe cineva să se oprească din visat, din dorit. Trăiește din plin, nu ști ce îți oferă viața, poți trăii 40 de ani fericiți, 100 nefericiți, 80 cu puțin din fiecare!

Baftă!

| soricica a răspuns:

Cine o fi tampit sa raspunda 100 de ani nefericiti? laughing

| cioca99 a răspuns:

100 nefericiti, de 100 de ori

| PikaRawrr a răspuns:

Pai eu personal 40 de ani fericiti dar si 100 de ani sa traiesti.hmm.cam grea decizia.

| anutza97 a răspuns:

Cei 40 fericiti :p... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| Dyana_2114 a răspuns:

40 ani fericiti logic! cine crezi ca ar alege 100 nefericiti?

| Ana a răspuns:

40 de ani fericiti

| Alisstor a răspuns:

Eu aleg 100 de ani fericiti \m/!

| Anita20Peace a răspuns:

Pff...ce intrebare...normal ca prima varianta:-p

| AndreiP98 a răspuns:

100 fericiti

| LoveSelena a răspuns:

Normal ca 40 de ani fericiti

| dandelion a răspuns:

40 de ani fericiți.

| Lovely_6403 a răspuns:

40 fericiti

| Dakota a răspuns:

40 fericiti.Mai bine traiesc mai putin fericita de cat sa traiesc mai mult in chinuri

| Daria a răspuns:

40 de ani fericiti, clar. daca ar fi sa traiesc cei 100 de ani si sa am parte doar de suferinte poate m-as sinucide, daca nu as mai suporta.laughing)

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Logic,40 de ani fericiti.Dar e cam imposibil:In 40 de ani ti se pot intampla si lucruri bune, dar care crezi ca sunt rele, sau care influenteaza pe altii. Oamenii gasesc deseori partea rea...Si daca as sti ca urmeaza sa traiesc 100 de ani nefericiti, as incerca sa-i fac mai buni, nu are cum sa fie totul rau.
(Dar tot prima varianta alegbig grin)

| djcosty_7523 a răspuns:

Nu as alege nimic sa fie cati ani ar fi ferici si nefericiti.

| mymy a răspuns:

40 de ani fericiti! Poti sa traiesti o eternitate si sa fi nefericit pentru ca o sa ajugi sa-ti para rau ca traiesti!

| JamesDeLa2 a răspuns:

Ce intrebare idioata!

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Prefer 40 de ani de fericire, decat 100 de ani in care pot spune ca am facut umbra pamantului degeaba.

| bebesweet a răspuns:

40 fericitibig grin

| Alle_3476 a răspuns:

40 de ani fericitiwinkinglove strucklove struck