| dEutSa_8892 a întrebat:

Din ce oras sunteti? si ce ati vrea sa schimbati la oamenii si mediul din orasul vostru?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu sunt din Constantahappy La oras nu as schimba prea multe, poate doar as scoate controlorii de pe autobuze ca nu ma lasa sa merg fara biletlaughing E un oras frumoslove struck multi oameni si-ar dorii sa locuiasca aici, mai ales vara, pentru ca are iesire la mare si aici se afla cea mai populara statiune de pe malul marii, Mamaia.Ma cam enerveaza vara ca nu am loc de turisti, mai ales in apropierea plajii. da` asta e...nu avem ce sa facembig grin.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Onesti.
Tot ce as schimba aici e primarul. laughing
In rest totul e in regula. Orasul e linistit, curat, cu oameni buni si ospitalieri. Traficul e super...
Si... atat. E frumos ca e langa munte si ca nu e aglomerat. happy

| daii a răspuns:

Brasovlove struck
Si nu as schimba absolut nimic. Fiecare oras e unic in felul lui.lasand la o parte civilizatia.happy
Deci. oricum fiecare cred ca va zice despre orasul din care e numai de binehappy si mi se pare chiar foarte normal!

by daiiwinking

| xibalba a răspuns:

Sunt din pitesti. As schimba in primul rand indiferenta oamenilor. Fata de tot. Fata de ce se intampla in jurul lor, fata de natura, fata de cei care au nevoie de ajutorul lor...Sunt prea indiferenti la orice, daca nu primesc bani in schimbul atentiei lor... si asta e trist. Dar na... poate noile generatii vor fii mai deschise la minte si vom avea si noi un oras mai vesel putin, cu oameni mai primitori.

Pun pariu ca daca s`ar face o miscare gen free hugs la noi, toti s`ar mira si s`ar uita ciudat la cei care ar imparti imbratisari gratuite. Asta e...

| cioko19 a răspuns:

Buna dEutSa!

Eu sunt din Cluj.
Orasul, il ador love struck.
Oamenii. e alta povestehappy. Depinde fiecare cum s-a trezit de dimineatalaughing unii sunt mai de treaba, altii. lasa de dorithappy.
Oricum... e un oras superb.batting eyelashes

| Leea1234 a răspuns:

Botosani!
de schimbat nu as schimba nimic, este un oras frumos, curat si linistit...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Din Ploiesti sunt si nu as schimba nimic. e un oras placut si linistit happy

| danutza a răspuns:

Botosani ...vad ca sunt multi pe aici din bt... pai e ok daca sti cum sa te distrezi sa te simti bine happy

| Mixed a răspuns:

Buna Deutsa ...eu sunt din Bacau...
nu stiu daca as schimba ceva in mediul in care traiesc... poate doar perspectiva oamenilor de a gandi ...in rest nimic... e bine asa rau... happy tu de unde esti si ce ai vrea sa schimbi?

| dEutSa_8892 explică:

Eu sunt din Ploiesti >big grin

| mariutza a răspuns:

Sibiu...

pai nu as schimba nimic...imi place asa cum este.tongue

Tu?

| muffin94 a răspuns:

Timisoara happy imi iubesc orasul.Aici m-am nascut si sincer nu am de gand sa ma mut. E un oras frumos si ce imi place cel mai mult e:
-Piata Unirii
-Piata Libertatii
-Centrul
-Catedrala
-Parcul Rozelor
-Parcul Central
etc.

iar cat despre oameni mi se par destul de ok happy

| elseva5lei a răspuns:

Buna! Yos din Constanta...big grin
Constanta e un oras frumos, curat si linistit...happydeci nu as schimba nimicbig grinbig grin

| zanabuna a răspuns:

Eu sunt din c-lung muscel.in orasul meu as vrea mai multe flori, mai multe parcuri.este curat.la oameni nimic.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt din Pitești.
O lecție deschisă cu oamenii care nu-și văd de treaba lor și parcări mai multe securizate, curățenie, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt din Tg-Jiu.Nu as schimba nimic la acest oras

| lsgsfh a răspuns:

Buna! sunt din calarasi in primul rand as schimba oameni aici sunt foarte egoisti oameni in al doilea rand as schimba golanii care se duc noaptea in parc si lasa intotdeauna murdar