| Gorath a întrebat:

Sunteti multumite de corpul vostru? Ce ati vrea sa schimbati la el, va considerati prea grase/prea slabe?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerc sa mai dau jos vreo 4-5 kg, da nu e grav

| MaliciousDeath a răspuns:

Probabil mi-ar mai trebui cateva kg.
Se depun greu si dispar repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt multumita deloc! Ironia sortii face ca eu sa fiu o persoana foarte perfectionista si, din pacate, am foarte multe defecte. Incerc sa le ameliorez, sa le estompez, insa cu greu reusesc.
Beau multa apa, imi hidratez pielea si, ma chinui sa fac nitel sport. (nu prea reusesc, si daca o fac, nu tine mai mult de 2 zile laughing ).
Cu greutatea stau ok, nu ma plang, insa vergeturile n-au ezitat sa apara. :-s
Tu cum stai la capitolul asta? happy

| deliqventa13 a răspuns:

Eu sunt multumita de el, multe fete are vrea sa-l aiba puppy dog eyes

| RinaWyster a răspuns:

Chiar sunt foarte multumita de el pot sa stau cu orele sa ma uit in oglinda big grin, dar cu toate acestea nu ar incurca sa merg la sala sa il tin in forma!