| LuminitaRoz a întrebat:

Care e felul vostru de a >fi?big grin< ati vrea sa schimbati ceva la voi?smug

4 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Serios, ingandurat, misterios. Nu, nu as vrea sa schimb nimic la mine. Care ar mai fii farmecul? laughing

| Elvina a răspuns:

Sincera, prietenoasa, iubitoare. Defecte prea increzatoare in ce zic altii si nehotarata. Atat.

| Mαdαliηα a răspuns:

Eu sunt eu. Vrei sa ma descriu? thinking Sunt si rea & buna tot odata, sunt sensibila, daca vreau sunt si orgolioasa happy si indiferenta, ambitioasa nu prea. Rad tot timpu' laughing. Imi place sa am stilul meu propriu, nu imi pasa daca imi zice cineva ca nu-mi sta bine cu ceva, daca mie imi place happy. De obicei parerea mea conteaza mai mult decat a celorlalti. Nu-mi place sa fiu in centru atentiei :-s. Stiu sa iubescbatting eyelashes. Sunt extrem de schimbatoare, ma schimb mai rau ca vremea, acum imi place ceva mult, apoi nu mai imi place. Mno nu stiu cam atat ca nici eu nu ma cunosc bine blushing. Ce as schimba la mine? thinking Nu stiu, cred ca doar sa numai fiu suparacioasa chatterbox si sa nu ma mai enervez asa repede blushing.

| EgoFiet a răspuns:

Rebela, rea, si nu`mi pasa de ce spun alti & Sincer!? Nu as schimba nimic la mine =]. Parerea mea este ca fiecare se simte bine in pielea lui!