| Originalone a întrebat:

Ce cadou se poate face unei femei la prima intalnire?

20 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu se face nici un cadou, ci se arata cele mai alese intentii nobile, si aproape ca intreci orice sfant in piosenie, binenteles ca dupa cateva luni cand incepe plictiseala incepe bubuiala.

| EmaS a răspuns:

Un buchet superb de flori!

| Vizitiul a răspuns:

Un sarut.

| harciog a răspuns:

Cred ca o erectie reusita de care sa fie constienta, ar fi cel mai frumos cadou.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Nu se face niciun cadou unei femei la prima intalnire.

| IMC90 a răspuns:

Te duci la ea si-i zici : vezi Ferariul ala rosu din parcare? exact asta este culoarea ojei care ti-am cumparat-o laughing

| YoYoLicious a răspuns:

Niciunul frate ca o pui pe ea in situatii naspa ca ea nu o sa ti ia nimic,. si plus de asta pari un disperat ce vrea sa o cumpere cu cadouri

| AmeMiss a răspuns:

Cu o floare n-o sa dai gres big grin

| vreau1alint a răspuns:

Depide de femeie, de varsta dar cu o floare draguta ai sa surprinzi placut.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

La prima intalnire NU SE FAC CADOURI. Insa daca tot vrei sa-i faci un cadou 'la a doua intilnire' Fa-i o surpriza cu ceva simbolic povesti voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima întâlnire... cu mult o floare sau un buchet.

| Chris88 a răspuns:

Doar flori pentru prima intalnire. Apoi, depinde. Am vazut idei dragute pe www.cadourifemei.com

| Raamonikaa a răspuns:

O casa. Sau o masina.

Răspuns utilizator avertizat
| Codrutzz a răspuns:

Trandafiri acum cati tu alegi happy

| AfroBă a răspuns:

Cu un trandafir, o să îi placă foarte mult. Îți spun din experiență proprie.winking

| YourEternalLove a răspuns:

pai : un parfum, o floare, nu stiu ceva de genu o ciocolata posibil... funda?

| Posesiv a răspuns:

Pai depinde de la femeie, la femeie.
Daca o cunosti destul de bine, trebuie sa stii ce ii place si ce nu.

| PROFESSIONAL a răspuns:

Salut, eu te sfatuiesc sa nu ii faci nici un cadou deocamdata, o fata la prima intalnire sa uita la personalitatea ta si caracterul tau.

| glossyna2999 a răspuns:

Un ursulet ceva facut de tine o bratara flori(trabdafirii rosii)funda?