| DannySteel a întrebat:

Ce sa ii dau la o fata la prima intalnire, ce cadou big grin sau ma duc cu mana goala raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti garantez ca unei fete nu ii place sa meargi cu mana goala la ea. Pai ii da-i ceva care sa o faca sa se candeasca la tine(ex:lantisor, bratara) sau un trandafir, florile reprezinta frumusetea si asfel ii poti afce un compliment special prin daruirea unei flori. De preferat trandafir, nu conteaza culoarea neaparat dar trandafirii arata dragoste, iubire, romantism. Iar ursuletii sunt foarte draguti, ele ii iubesc cumpara unul mic si dragut, pipos. Iar apoi scoate-o la un restaurant. Vezi tu! Succes cu Fata!

17 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ia un trandafir atat nu exista femeie care sa nu-i placa o floare bafta

| Afdsa a răspuns:

Un trandafir, o cutie cu ciocolată şi un ursuleţ, mi se pare perfect ♥.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Un buchet frumoos de trandafiri rosii! vezi sa nu fie prea mare ca o sa pari disperatwinking

| cat a răspuns:

O floare este perfect. Apoi in functie de cum evolueaza relatia poti sa-i faci si alte mici atentii (bomboane, bijuterii fantezie, etc.) dar la momentul asta un boboc de trandafir este un gest frumos si suficient. Succes!

| daniel_8163 a răspuns:

Cred ca nimic nu este mai potrivit si mai frumos decat un buchet de flori, si asta iti poate spune oricare dintre femeile de pe lumea asta, bine asta este parerea mea.Multa bafta.

| AndreiZz a răspuns:

Aaa? Daca o duci undeva special zic un trandafir (rosu) simplu, daca e doar o plimbare prin parc nimic.Bafta!

| Crocaa a răspuns:

De obicei nu prea se gandesc baietii la asa ceva,dar felicitari! Dupa parerea mea,o floare ar fi potrivita. Florile sunt cele mai frumoase,sunt pure si in plus sunt preferatele fetelor, fie ca e vorba de un trandafir, un buchetel de lacrimioare sau orice altceva. happy

| astamicuta a răspuns:

Cum sa mergi cu o bratara la prima intalnire?straight face Eu m-as simti chiar prost sa primesc asa ceva la prima intalnire. In cazul meu a fost o ciocolata mica mica. Si la fiecare an care se implineste de la prima noastra intalnire ne facem cadou o ciocolata identica, in aminitirea acelei zile.

| DianAnda a răspuns:

Un trandafir n-ar fi nici prea mult nici prea putin. Succes happy

| Marcela a răspuns:

Un simplu trandafir cred ca ar fi de ajuns big grin :X

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Cel mai frumos...o floare!

| Roxxxxx a răspuns:

Un trandafir.cel mai dragut

| PandaisHere a răspuns:

Flori,o bratara, un colier, un accesoriu mai deosebit(ar fi grozav sa il personalizeziwinking ) dar in general la firsdate cu mana goala.doar sa platesti u notawinking

| KenzOOOXdX a răspuns:

Te duci cu floriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te du cu mana goala! I-ai o floare si o cutie de bomboane.

| Andrreachiriac a răspuns:

Buna, pai poti sa-i dai un buchet de flori, sau un cadou ce sti tu ca-i place, de ex:
o bratara, un lantisor sau orice altceva ce o incanta pe ea happy

| kisss_6637 a răspuns:

M'as multumi si cu o lalea[in cazul in care vrea sa'mi dea ceva]