| indiaqueen a întrebat:

Ce credeti despre noua ordine mondiala? Credeti ca va fi pusa in aplicare?

7 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Trebuie sa fie pusa in aplicare...

| ToKen a răspuns:

Daca exista asa ceva, este deja pusa in aplicare, pentru ca nu poti controla 7 miliarde de suflete peste noapte, iti trebuie destul de mult timp.

| indiaqueen explică:

Eu am auzit ca vor sa reduca populatia lumii de la 7 miliarde doar la 2. Daca vreti cautati pe internet date despre aeroportul denver si picturile de dinauntru, o sa va para interesant?

| indiaqueen explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=BF9rxZM85yQ (aeroportul denver, mistere)-ce parere aveti?

| indiaqueen explică:

De ce, shadovv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și lumea încă se întreabă dacă...

| missClumsy a răspuns:

Eu cred ca deja a inceput