| Curioozitatea a întrebat:

Hei TPU

Peste cat timp credeti ca se va instaura NOUA ORDINE MONDIALA?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Din pacate niciodata.

| doctorandus a răspuns:

Peste 1 546 312 ani.

| sublime89 a răspuns:

Daca n-ar fi doar o teorie a conspiratiei, probabil ca ar avea ceva sanse sa se instaureze candva.

| vasbasb a răspuns (pentru sublime89):

Frate chiar nu va inteleg sad Cum naiba nu puteti sa credeti in NWO cand a fost propusa deja de sute poate mii de oameni extrem de puternici si influenti, cand zeci de oameni au dezvaluit adevarul ( oameni care au avut legaturi cu grupari precum skull and bones, masonerie si etc.)

Ne este prezentata noua ordine mondiala peste tot sub forme mai subtile. in filme, desene, seriale...

Si cea mai mare dovada o gasesti pe bancnota de 1 dolar exact sub,, marele sigiliu,, (semnul illuminati - piramida aceea cu ochi ) ACOLO SCRIE novo ordo seclorum adica noua ordine mondiala! Se doreste acest lucru de catre marile puteri ce este chiar asa de greu de priceput? Trezitiva oameni buni ca sunt prea multe semne crying Lasati aroganta si trezitiva la realitate! Este logic ca cei ce ne conduc doresc asta deoarece asa ar putea sa ne tina sub control de mii de ori mai usor!