| AvalohAlyn a întrebat:

Ce e cu asteroidul ala? Cand se va apropia de Pamant? Exista sanse sa cada pe Pamant? Astia deja spun ca vine sfarsitul lumii.laughing

11 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Unul din ei (e vorba de doi) daca nu atinge Pamântul, totusi se va apropia asa de mult ca forta lui gravitationala va afecta viata pe Pamânt pe acolo pe unde va trece

| T0T a răspuns:

Crezi toate prostiile ce se postează pe Facebook? În fiecare an se spune de cel puțin 2-3 ori că vine sfârșitul lumii, să fim serioși.

| Mayhem666 a răspuns:

Ai auzit cam tarziu vestea asta. Miercuri pe 19 va fi evenimentul. Adica te vei culca seara si dimineata urmatoare te vei trezi si vei realiza ca nu a fost nici un sfarsit al lumii.

| Clorox a răspuns:

S-a spun asta in fiecare an...

| Gonrax a răspuns:

Astea sunt povești de adormit copiii. Și când spun asta, vorbesc foarte serios. Niciodată nu te încrede în acest "sfârșit al lumii", ei spun asta doar pentru că nu mai au ce scrie. (și vor atențiewinking

| reihiuke a răspuns:

Sunt mai mari sanse sa cada o bomba americana, cu trumpf laughing

| OnePiece a răspuns:

Tot astia mai zic si ca Superman exista si ca l-au gasit prin Drumul Taberei pe undeva.

Nu lua in serios, ei doar vor click-uri.

| Nume2 a răspuns:

Ce asteroid? Din 2000 tot vine sfarsitul lumii

| MafteiVictor a răspuns:

Astia ori încearcă sa ne pregătească încet încet pentru vreun impact ceva și de-asta mint mereu pentru ca noi sa nu ne panicam ori... Vor doar sa bage spaima in noi

| BWone a răspuns:

Tot ce se vorbeste de asteroide sunt prostii, se vorbeste in fie care an una si aceeasi...
Nu o sa fie sfarsitul lumii....nu crede in asa prostii.

| domoooooo a răspuns:

Asa spunea si anul' trecut rolling on the floor)