| Didi908 a întrebat:

Ce credeti despre asteroidul care va trece printe Pamant si Luna pe data de 8-9 noiebrie? Va veni sfarsitul lumii? Fundita pentru cel mai bun rapsuns

6 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Cred ca etnobotanicele i-o prostit pe multilaughing.

| Didi908 explică (pentru Bris):

Mdeah. am pus intrebarea sa vad ce gandesc altii despre stirea aceasta.straight face

| Bris a răspuns (pentru Didi908):

Da sigur, cum sa nu sfarsitul lumii a fost si in 2010.10.10 si in 12 septembrie si in 1 octombrie si in 26 si 28 septembie si in 21 mai si fa fi si in 2011 11 11 si in 2012 12 12 si in 2013 13 13 si in 2014 14 14 si in 2015 15 15 si in 2016 16 16 si in 2017 17 17 si tot asa.laughing

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Nu va veni sfarsitul lumii asa s-a zis si despre cometa aia dar nu s-a intamplat nimic.Acum au inceput sa vorbeasca despre o invazie a extraterestrilor in 2012 laughing

| Biaaancaaaaaa a răspuns:

Asteapta sa vezi ce se va intampla! Si pana acum ziceau astia ca va veni sfarsitul lumii si suntem in 9 octombrie si nu s-a intamplat nimic...este doar racoare afara.laughing. Mai e o luna! Mai asteapta, c a deocamdata suntem in 9 octombrie.

| 2341234567 a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va veni acum, dar odata si odata tot o sa vina