| anonim_4396 a întrebat:

Toti astia de la tv spun ca o sa murim acum e noua cea cu 21 mai.crying. dar cate nu au zis :S? dar totusi daca vine sfarsitul lumii maine cu ar pute fi? murim murim dar o sa ne chinuim sau murim pe loc?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Si daca va fi, mai bine sa nu stim si sa speram ca va fi rapid.

| CautNume a răspuns:

In primul rand "linistita" in al doilea rand nici eu nu mai cred zic ei zic ei dar daca odata chiar au dreptate sau fara sa zic o sa fie? cum dredeti ca ar putea fi?

| Brianariri a răspuns:

Pai ziceau ca o sa fie un cutremur devastator si 2% din populatia lumii vor ajunge in rai iar restul in iad...in fine eu nu cred...au mai zis ei.Sf. lumii este pentru fiecare atunci cand murim.winking ce-o fi o fi:p

| TeDDy_6139 a răspuns:

Ywssty eu sincer cred ca e o prostie...nu te lua dupa ei...stai u linistit