| SaveTheNature a întrebat:

Ce inseamna pentru voi Calitatea Vietii?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Splendori naturale salbatice, sa infrunt viscolul si geruri extreme, sa ma iepuizez trupeste zilnic si pur si simplu sa simt mereu ca n-am timp.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Liniste.

| Dumnezău a răspuns:

Libertatea,lipsa vicisitudinilor, o relativa liniste, un cer instelat si o muzica lenta ce sa ruleze pe fundal.Acestea imi creeaza cadrul ideal pentru starile meditative si introspective.Care ma fac sa ma detasez si sa privesc totul intr-o alta lumina, mai utopica si demna de tripuri.Nu e sanatos pentru contactul meu cu realitatea, dar nu cred ca se nimereste cineva sa spuna ca nu i-ar placea, o asemenea stare, fie ocazional sau sporadic.

| WhatheWow a răspuns:

Pai," sa traim bine ", nu?

| dragos9234 a răspuns:

Modul in care o traiesc, lucrurile rele ca re mi-se intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| zaooo a răspuns:

Pai la mine anseamna cum o traiesc cu cine pierd timpul prieteni din anturaj scoala si toate celelalte pentru fiecare e diferit asa ca laughing