| Aiicha a întrebat:

"Arma" cea mai de pret a unei femei este feminitatea. Ce lucruri fac ca o femeie sa nu mai fie considerata feminina?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În primul rând comportamentul. Dacă ea vorbeşte urât, înjură scuipă sau mai ştiu eu, păi eu cel puţin mă uit la ea aşa : raised eyebrows. Un al doilea factor ar putea vestimentaţie şi felul în care se îngrijeşte. Dar cel mai important lucru este comportamentul, întradevăr, o haină o poate face să arate mai feminină, dar un comportament prost, tot aşa rămâne. Baftă!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sau nu e feminitateastraight faceFeminina poate fi oricine.Chiar si un baiat mai metrooh go onCaracterul primeaza dincolo de feminitate, fuste alese cu cinci ore si probate de n ori, incercari peste incercari de machiaj "discret" si mers in fata oglinzii de felina. Daca asta inseamna feminitatea, vreau sa fiu baiatdevil
Tocmai de aia nu ma complic sa plac prin chestiile enumerate mai sus.Blugi largi, tricou cu gluga neaparat, sapca si ochelari de soare. Un camuflaj perfect intr-o lume in care stai 6 ore sa te pregatesti ca sa te duci la pub-ul de josoh go on

| User a răspuns:

Limbajul obscen, tatuajele, fumatul, alcoolul si mustatilelaughing

Abh
| Abh a răspuns:

O femeie care fumeaza de ex.

| Dede_1899 a răspuns:

Feminitate= Ansamblu de trăsături care constituie specificul caracterului feminin.
Caracter feminin=lucrurile specifice femeilor, activitatile si comportamentul de zi cu zi al femeilor.