| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelegeti prin gandire libera?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sa ma gandesc cum ar fi daca te-as lua in penis si-as parcurge 200 de metri... sprint. Sau s-o facem fara vreun mijloc de contraceptie. Spine-n spine...

| harciog a răspuns:

Nu cred sa o atingem vreodata cel putin cu o crestere standard, adeca incepind de la nastere "educat"indiferent cum.Libertatea gindirii o da lipsa constiintei.

| shadovv a răspuns:

Gandire libera? Pai toti suntem liberi sa gandim ce vrem... Daca ajungem sau nu la adevar, asta e alta problema.

| MadnessCaffe a răspuns:

Prin gandire libera, inteleg ca ar trebui sa iti folosesti tu creierul in loc sa ne pui pe noi sa iti facem tema, noi stim ca vrei sa dai din buci cand ajungi mare si ai nevoie de noi sa iti facem tema ca sa ai un 5 ca altfel nu angajeaza pe centura. Puneti si tu capul la contributie si nu il mai folosi la toata inutilitatile.

| ChioruL14 a răspuns:

Cat de retardati crezi ca suntem? laughing)) mai jos te-ai dat de gol ca este tema

| MâţulMov a răspuns:

A te gandi si a face ce vrei tu oricand vrei tu.
Sa fii un idealist scriitor, ba chiar si un prost care se poate bucura de viata, picatura cu picatura, sa nu fi stresat, si sa poti da viata oricarei idei care-ti vin in minte.

| alextheboy1999 a răspuns:

Prin gandire libera eu inteleg a-mi folosi imaginatia