| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de aparițiile O.Z.N de pe cerul Terrei? Sunt acestea vizite ale civilizațiilor extraterestre sau ce sunt?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici o aparitie autentica, doar poze care s-au dovedit a fi trucate.
Sunt convins ca exista viata in afara Terrei, probabil si viata inteligenta. Dar daca ar fi sa fim vizitati inseamna ca extraterestrii aia au tehnologie, inteligenta mult mai superioara noua si categoric pot evita a se lasa filmati deindata ce nu vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce rămâne neidentificat întra la categoria OZN.