| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S22 Ultra 12 GB RAM? Vreau mai multe pareri, mai detaliate cei pe care il aveti.

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E mișto

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Ii fain

| Axattys a răspuns:

Modelele de la Samsung au inceput sa fie din ce in ce mai bune insa un singur dezavantaj major(cel puțin pentru Europa, nu știu USA sau Asia) e că au procesorul EXYNOS care-ti mananca bateria din cauză că este prost optimizat si-ti incalzeste telefonul. Nu stiu dacă problema mai e și la s22, insa la s20 si s21 problema incă este și e un letdown major. Au funcții noi, telefon performant, dar dacă folosesti camera foto si incepe sa-ti arda telefonul, e un no-buy pentru mine. Dacă vrei sa-ti cumperi S22 obligatoriu varianta cu procesorul Snapdragon. La final depinde ce detalii te interesează. Nu am iPhone, dar trebuie sa recunosc ca deși cei de la Apple au prețuri prea exagerate, au inceput sa faca telefoane de calitate din ce observ.

| SamsungElectronics a răspuns:

Este foarte bun, dar este cam scump.

| SunsetTrance a răspuns:

Este super, numai sa ai bani (tu sau parintii tai) sa il iei

si sa te impaci cu faptul ca vine doar cu 5G, mizeria aia care este mult mai nociva si degeaba pe langa 4G