| Insomnii a întrebat:

Ce parere aveti despre cocalari si pitipoance?hee hee

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Eh asa sunt unii oameni.atata le duce capul, ce sa facem? sa ne indignam? avem o speta vesela de manelisti, de otevisti, de haifaivisti. whatever. Mare dreptate lui WR104! big grin Noroc ca plec din tara dupa faculta, altfel mi'as face griji

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu sunt cocalar. Care-i mai cocalar, eu sau cei ce-mi judeca stilul de viata?

| NoChanceForUs a răspuns:

Dispari.Ia-ți familia li du-te-n pădure!

| NickiMinaj a răspuns:

Oameni misto.

| mgtow a răspuns:

Sunt oameni si eu chiar daca au mintea mai ciudata asa sunt ei, asa ca eu nu am treaba cu ei/ele am alte probleme mai importante decat existenta lor pe planeta terra.

| dexro a răspuns:

Sa ma gandesc... Una proasta!
Desi ei si ele sunt rezultat al unei idei democratice aplicate dupa un lung comunism! (or sa dispara usor, usor)

| WR104 a răspuns:

Ei sunt viitorul

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Ce parere ai de postarea acestei intrebari la categoria Stiinta si Filosofie?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

rolling on the floor. niste incultiwinking.
papa pup

| KimK a răspuns:

Sunt niste prosti :)) Mai ales pitzi alea cu both >:P
http://lmgtfy.com/? cu=pitzipoance+2010+imagini
Fundii :))

| kakarotssj a răspuns:

Ar trebuii eliminati cu totii, incinerati, si cenusa aruncata la groapa de gunoi!

| sweetys a răspuns:

Sunt niste oameni care sufera ca nu-i baga nimeni in seama si ies si ei in evidenta prin ceea ce fac si cum se comporta.