| samiZiciPompier a întrebat:

Ce parere aveti despre trecerea Romaniei la monarhie, recte regele Cioaba?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Ca pompierii or sa fie desfiintati in mod sigur.Am inteles, din surse greu credibile, ca acestei minoritati ii place al dreacu'focul si fumul.

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Ce parere sa am?
Traeasca regle, manca'ti'as.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Nici nu mă miră. Dacă are numele Cocioabă.

14!

| batmobile a răspuns:

laughing))) laughing)) Buna gluma,
cum dracu sa aiba Romania un rege tigan? Asta ar fi cea mai mare nenorocire ce ar putea sa i se intample poporului roman si ar dovedi faptul ca suntem o tara de lasi care nu poate sa extermine aceste specimene.
Oricum...in curand Noua Dreapta isi formeaza partid si cu timpul poate o sa reuseasca ei sa faca niste lagare, ghetouri sau sa exporteze ciuma tiganeasca din tara

~14/88~

Răspuns utilizator avertizat
| Feri a răspuns:

Un rege tigan? cine a mai scos si idiotenia asta? Nu e de ajuns k majoritatea romanilor cara habar nau ce fac in momentul de fata vor monarhie sub conducerea unor bastarzi k regele mihai? 14/88