| TheCrab a întrebat:

Ce parere aveti?
http://crimetime.ro/paranormal

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar oricum eu stiu ca se petrec deja semnele Apocalipsei biblice.Se vede de la o posta.Doar cei ce sunt ''orbi'' nu vad asta.

| mihaibrasov a răspuns:

Imagini clare? toate-s neclare. Eu pana nu vad un extraterestru filmat in HD, nu prea cred ca au fost filmati.
Si extraterestrii exista, doar ca se gasesc la alte niveluri energetice, rezoneaza altfel cu materia universala. Noi toti vrem sa ii vedem fizic (asa cum suntem si noi), dar nu e cazul. Mai rar cand apar si fizic.

| DorelSudoru a răspuns:

Lol... ce fac omaneni pentru ratinglaughingCarei faza cu apocalipsa? Sunteti voi siguri ca omenirea o va lua de la capat?

| GyeBaek a răspuns:

Interesant, poate ciar sa fie unsemn al apocalipsei.

| lunarwolf a răspuns:

Pai si ce sa le facem noi?
Sa traiasca sanatosi!
Chiar nu inteleg de ce mama naibii oamenii de pretutindeni nu lasa posibila viata existenta pe alte planete in pace. Oricum vine Apocalipsa. oh go on

Asta e.nu te opui tembelilor.

| AshuraElric a răspuns:

Haide măh...cine mai crede în aşa ceva (şi chiar în Egipt)crede-mă putea la fel de bine să fie fantoma "Călăreţului fără cap"(oricum nu se vede clar)dar şi-au propus să ne arate pe unul dintre cei patru...probabil se rătăcisehee hee

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Ma cam sperie dar nu stiu funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un artefact, nimic mai mult. Stiri ca astea nu fac decat sa dea apa la moara adeptilor unor profetii. Un om educat in spiritul metodei stiintifice nu va da nici macar atentie unor asemenea bazaconii puerile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui nimica. o facatura, pentru a atrage oamenii si pentru publicitate. ce par anormal? era o fantoma. da astea sunt normale deja.si vampirii si zombi.acuma crestinii sunt anormali, conservatori, inchisi si cu creerele spalate, manipulati, rai. auzi la ei. apocalipsa, cavaleri.fiti realisti fratilor si traiti liberi. dezlantuiti-va. asta e adevarata libertate.lasati bazaconiile puerile, si ocupati-va de sex, bani, terorism, cluburi.io ma ocup de trafic de carne.transport pui, de la combinat spre casa.ma intalnesc mereu cu niste rromi cu un cal, cam straveziu. o fi paranormal? transporta peturi de la groapa zisa ecologica. o fi apocaliptic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al naibii oameni si a lu'Mubarak asta sau ai opozitiei.Sigur vor sa se foloseasca de imagini apocaliptice in scopuri bine determinate.