| ordinar a întrebat:

Ce s ar intampla daca un asteroid de 2 km ar lovi planeta?

4 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Kaput!

| OOOLEOOO a răspuns:

Un miracol, o sa salveze universul de specia umana.

| Elide a răspuns:

Depinde unde cade, daca ar cădea în ocean s.ar forma un tsunami de ar matura o grămadă de orase, daca ar cădea pe pamant direct cred că s.ar produce cutremure devastatoare! Dar oricum daca ar veni așa ceva s.ar termina cu specia umana dar are Dumnezeu grijă de noi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elide):

Zi-i lui Yehova sa aiba grija si de crestinii din Siria care mor pe zi ce trece.
Zi-i lui Yehova sa aiba grija de milioanele de copii bolnavi din toata lumea.
Zi-i lui Yehova sa aiba grija de zecile sau sutele de mii de batrani crestini, saraci si bolnavi din Romania.
Zi-i lui Yehova sa aiba grija de oamenii din Africa care mananca practic pamant.
Zi-i lui Yehova sa aiba grija de animalele care sunt omorate ilegal si apoi mancate sau vandute drept trofee.
Zi-i lui Yehova sa aiba grija de Kim Jong Un sa nu arunce vreo cateva rachete nucleare in America sau cine stie pe unde i se scoala lui.
In concluzie, unde-i Yehova?