| IonuţR1995 a întrebat:

Credeti ca va lovi un asteroid Terra in 2012?:-s

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

Sigur ca nu! Sunt doar niste aberatii de 2 bani. Astia care sustin chestiile aste sunt doar niste escroci care vor sa faca bani si profita de pe urma oamnenilor ca noi care cred toate aberatiile lor.
Sunt doar niste prostii si nu cerd ca ar trebui sa cerdem in ele.
Numai bine smug, ne auzim si in 2012 sa vezi ca nu am murit laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se va intampla nimic.

| Brittanie a răspuns:

Nu.pai s-a zis si in 2000 ca vom muri si nu s-a intamplat.de ce s-ar intampla acum?

| Metaloco a răspuns:

Nu ii o porcarie, asa o spus si in 2000 si nimic, asa o sp si anul asta k va fi 3 zile d intuneric deplin si nimic.astia d la tv baga orice porcarii numa sa-si faca audienta

| IonuţR1995 explică:

Dau funda la cel mai bun raspuns.laughing

| Alexandra_7889 a răspuns (pentru IonuţR1995):

Da si eu m-am nascut ieri...laughing in primul rand sa astepte sa imi termin liceul si facultatea pe urma poate sa loveasca ce vrea si cand vrea el laughingrolling on the floor
take care :*

| IonuţR1995 explică:

Muuuuriiiim in 2012 devil laughing

| radu01M a răspuns:

NU.Daca nu s-a intimplat in 2000 si 2011, de ce s-ar intimpla in 2012? Nu e logic.