| soarta112 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa scap de o tema la scoala si sa nu afle doamna profesoara?

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

N'o fa si zii ca tiai uitat caietullaughing sau k nu tiai notat tematongue

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Karelia123 a răspuns:

Scrii tema subtire cu creionul pe caiet si dupa stergi cu radiera sau lipsesti de la ora.

| Joker92 a răspuns:

Off.nu mai aveti inspiratie deloc...Motiv: Ti-a murit bunica din Cucuietii de pe deal si nu ai avut timp, si saptamana viitoare o sa trebuia sa te duci acolo cu familia, deci te invoiesti saptamana viitoare. pam-pamwinking(merge e testata)

| soarta112 explică (pentru Joker92):

Mersi mi-a mers si mie
iti doresc cat mai multe puncte

| Joker92 a răspuns (pentru soarta112):

Cu placere. daca nu ai inspiratie spunewinking

| Deasonyka a răspuns:

Pleci de la ora respectiva sau zici ca ai uitat caietul acasa

| iulian92 a răspuns:

Zii ca tia mancat cainele tema laughing))

| cosminnita a răspuns:

Sa nu te duci 1 saptamana

| maria9 a răspuns:

Pai eu am scapat dor spunadui ca nu am fost la scoala in ziua aia sau ii spun ca nu am avut semnat in carte