| anonim_4396 a întrebat:

Ce vise aveți acolo in adâncul sufletului Ați avut vreodata sentimentul de regret că nu puteți sa le atingeți chiar acum, în acest moment

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Chiar asa mare incredere crezi ca am in site-ul asta, incat sa-mi exprim fata de necunoscuti visele din adancul sufletului? happy

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Esti anonim man, de ce nu?

| RAY a răspuns (pentru sabin89):

Eu am o filozofie,drumul incepe de la simplitate spre complexitate,cu rabdare, vointa, ambitie, ratiune poti muta si un munte din loc, normal ca am complexe si frustrari dar nu le pot invinge pentru ca sunt reale asa ca incerc sa le accept

| sabin89 a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate. Adevarul e ca nici nu prea am eu visuri "in adancul sufletului". Traiesc si eu de pe o zi pe alta. happy

| T0T a răspuns:

Nu regret niciodată nimic căci eu îmi fac datoria.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Nu pot regreta ce nu ține de mine sau ce nu vreau să fac.

| Clorox a răspuns:

Mereu am sentimentul ala laughing

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Cred ca toata lumea ar vrea asta

Răspuns utilizator avertizat
| Dervbt a răspuns:

Visul meu este sa duc o viata decenta, sa ma trezesc cu zambetul pe buze. Nu vreau palate, masini luxoase sau cine stie ce briz-brizuri. Vreau doar sa fiu fericit si asta ma face pe mine fericit. Referitor la regrete, e cam incorect spus in situatia mea, mai degraba teama ca nu o sa imi ating acest vis.

| SpeedPrimer a răspuns:

Visul meu e sa imi pice FMS +9 la fierar