| blanca1077 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca atunci cand vedeti pe cineva sa simtiti ceva tare puternic in adancul sufletului? Eu cand vad o fata care mi-a facut mult rau simt multa ura in adancul sufletului e un pacat? Ce pot face? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| ramonica1979 a răspuns:

Incearca sa o ierti, poate vorbeste cu ea.De obicei comunicarea ajuta. Ura pe care o simti iti va dauna pe termen lung tie, ei nu...Nu vrei sa ajungi la batranete o femeie acra si respingatoare.
Nu e usor, dar poti reusi daca vrei. Succes.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu e pacat, e normal ca tu sa simti ura pentru raul care ti l-a provocat. Nici eu nu pot uita un eveniment neplacut din viata mea si ma tot gandesc ca a fost o jigodie ordinara.