| florin1979 a întrebat:

Ceva noutati despre apocalipsa de pe 21 decembrie mai stiti? eu am auzit de o planeta nibiru ce va intra de nu stiu unde in sistemu nostru solar. tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

News alert!

nu exista, e o prosteala pentru prostit lumea. si cum adica va intra? zici ca vine naveta enterprise, strabate sistemul solar de cateva mld de km latime intr-o luna jumate.laughing

| VladSilviu a răspuns:

Da ma. ai sa mori pe 21 decembrie de nai sa mai poti. si cica suntem in sec. 21 laughing halal oameni.

| Λndrei a răspuns:

Ce bine...

Răspuns utilizator avertizat
| Amaluna a răspuns:

Bai fraierilor, daca chiar credeti in prostiile create de mass-media, sa stiti ca eu am aflat ca pe 34 noiembrie ne vom intoarce in timp sa ne reinnoim vietile si vom muri in 2011 intr-un incediu!
Helloooooo!, nu suntem in spatiu!

| anonimus44 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la "In Premiera" pe Antena 3 ca acesta este subiectul si in momentul acesta si emisiunea de duminica trecuta! Vei afla lucruri uimitoare si pareri uimitoare!

| Rosca_Robert_1994 a răspuns:

Nu se va intampla nimic pe 21 dec 2012, circul asta a fost creat pentru manipulatea maselor prin inducerea starii de frica si nesiguranta oamenilor pentru ai face mai "ascultatori"