| 1libercugetator1 a întrebat:

Cine a avut experiente pananormale?

8 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Nimeni, pentru ca nu exista.

| ExistentialStuff a răspuns:

Pana-normale?rolling on the floor
Parca suna putin amuzant...
Acum 2 luni urinam cu usa deschisa la baie si deodata s-a inchis brusc! Pot sa spun ca aproape,, am facut pe mine de frica '' dar ar fi fost imposibil deoarece deja urinam. Dupa m-am calmat si mi-am dat seama ca a fost pisica. STAI! Nici macar n'am pisica! Daca ma urmareste cineva chiar acum si e in spatele meu cred ca m'ar omo4nooglgdnl,; SS>

| 1libercugetator1 explică (pentru ExistentialStuff):

Vantul sau vibratia pereteilor poate

| UnMizantrop a răspuns (pentru ExistentialStuff):

Asta e un fenomen PanaramoMortal... take care!

| UnMizantrop a răspuns:

Toti avem experiente paranormale! Nu ma credeti? Amintiti-va ultima betie mai serioasa!