| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a spus odată definiția iadului: in ultima ta zi pe pamant, persoana care a devenit va întâlni persoana care ar fi putut devein?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

"in ultima ta zi pe pamant, persoana care a devenit va întâlni persoana care ar fi putut devein?"
Ai postat de doua ori chestia asta... ti se pare ca suna/arata bine ce ai scris?

| Hypathia a răspuns:

Minunat! Abia aștept sa o-ntâlnesc!

| suffarstar a răspuns:

Dupa mintea mea iadul este un loc lipsit de fericire. Chiar daca nu simti in viata de zi cu zi ca esti fericit, chiar esti pentru ca ai cele necesare, esti liber etc. Iadul e un loc trist, unde lipseste cel mai de pret lucru : Speranta!

| drogh a răspuns:

Adica tu vrei sa spui ca o persoana daca mai are timp sa stea doar 1 zi pe Pamant, ar putea sa devina cineva ce a vrut dintotdeauna? Nu, este imposibil.