| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că fantomele există? Sunt întradevăr povești, dar de unde au pornit? Cum explicați documentarele? Credeți că spun adevărul că sunt "cazuri reale"?

37 răspunsuri:
| GrimReapper a răspuns (pentru PySy12345):

Spirite=Fantome(facepalm) Uita-te in dictionar.

| IIOverII a răspuns (pentru GrimReapper):

Cat timp crezi in Dumnezeu nu crezi ce a demonstrat Einstein deoarece teoriile lui sunt impotriva divinitatii crezuta de noi... (sper ca ai citit teoriile lui...)

| PySy12345 a răspuns (pentru IIOverII):

Ii cer mesu` preotului si ti-l dau si tie laughing rolling on the floor

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Da. Ele chiar exista,sunt spirite ratacite in viata de apoi,care sunt triste si se distreaza pe faptul ca produc fenomene paranormale,dar ele nu vin daca nu le chemi,adica sa faci urat,(sa tipi),tipatul atrage cel mai mult spiritele rele,exista chiar si in atmosfera,sub forma de puncte albe,le poti vedeadaca ai un aparat foto cu blitz, noaptea unde e intuneric, faci o poza, apoi priveste-o si ai sa vezi nuste puncte albe, acelea sunt acumulari de energii negative1Sper ca te-am ajutat, si cu fantomele, stai linistit, daca esti cuminte, Dumnezeu te fereste de ele! Papa!

| Piersicutza22 a răspuns:

Poate...

| rebelabela a răspuns:

Nu cred... Sunt lucruri ireale pe care noi le vedem

| rebelabela a răspuns (pentru Kyrie):

Dmnezeu exista