| Sawarekh a întrebat:

Credeti ca e vreo problema cu mine ca dorintele mele seamana mult cu dorintele unei femei?

Am facut o scurta analiza idealzarilor mele:

imi place sa ies cu femei cu 7-10 ani mai mari ca
mine.

Imi plac femeile independente si asumate.

Nu-mi plac femeile obediente.

Imi plac femeile mai dominatoare la pat ( sa domin si mie imi place )

Nu-mi plac femeile instabile emotional.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Si femeilor trecute de 30 le plac baietii mai tineri, din multe motive.
Deseori, asemenea cupluri sunt chiar pe prag de extaz, dar pe durata relativ scurta.

| Sawarekh explică (pentru Bula):

Stiu ce spui, nu sunt de durata. Eu mizez pe ideea ca daca sexu va fi frumos, va dura ceva mai mult. De fapt cam pe acolo tintesc, sa fiu ceva cu beneficii, depinde unde se ajunge.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e absolut nici o problema, atita vreme cit prin "independente si asumate" nu intelegi sa te tina pe tine in spinare. happy

| Brizbriz a răspuns:

Dar... iti plac femeile, e foarte in regula sa fi feminist

| Sophieka a răspuns:

Este in regula.Doar sa fi si tu cel putin pe nivelul lor... Cum nici tu nu vrei o femeie instabila sau moale... Nici ele nu vor un fraier.

| Sawarekh explică (pentru Sophieka):

Absolut nu! Multi inteleg ca, caut o tipa sa ma intretina, nu. Caut o tipa care sa nu se uite dupa banii, sa aiba banii ei.

| Sawarekh explică (pentru Sophieka):

Asa este, sincer tipele mai mari au mai multa rabdare, asta e partea buna ca pot sa demonstrez de ce sunt in stare

| anonimuIl a răspuns:

Ieși pentru prima oară cu o femeie cu 7 - 10 ani mai mare și așa va fi întâlnirea
- te vede - se întoarce fără să spună nimic - pleacă

| Sawarekh explică (pentru anonimuIl):

Imi place gluma ta, am iesit pana acum cu vreo 8 tipe de 30+

| anonimuIl a răspuns (pentru Sawarekh):

Serios? Foarte bine, înseamnă că te plac femeile alea.

| Sawarekh explică (pentru anonimuIl):

In total m-am intalnit cu 30+ de femei de pe tinder si alte applicatii.

Mai pot sa zic ca ma ajuta fizicul, fac sport de la 15 ani, dar si charisma.
Stiu e ciudat ca stau pe TPU dar da, chiar ies cu multe femei, e adevarat nu e pe termen lung fiindca nu am bani, nu sunt realizat, dar probabil le atrag cumva, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.