| Alexbabasa04 a întrebat:

Salut,am 18 ani și îmi plac femeile in vârsta, pana in 35-40 de ani, credeți ca am o problema dacă îmi place genul asta de femei? Dacă nu sa mi Spune-ți dacă știți vreun site sau o aplicație unde pot găsi genul asta de femei cărora sa le placa băieții de 18 ani, mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu ai impresia ca o femeie de 35 de ani se va uita la un puști de 18 ani fara serviciu fara bani? Alea de 35-40 ani cauta unul de varsta ei sau eventual unul mai mare decat ea cu 10 ani dar sa aiba 2000 de euro salariu ca alea vor bani si vor o stabilitate financiara ca numai au ele 18 ani incit sa viseze, ele sunt femei mature care stiu ce vor de la viata, asa ca tu la 18 ani termina ti scoala fa o facultate si numai visa la găini bătrîne, tu ai nevoie de o priuetena de varsta ta, dar trebuie sa astepti sa ai o situatie materială buna ca sa gasesti pe cineva.

| Violleta2022 a răspuns:

Prostituatele mature din orasul tau nu te vor refuza, atat vreme cat ai bani si le platesti.

In schimb o relatie cu o femeie matura de 35-40 de ani nu se prea intalneste, ca nu vrea nici o femeie adulta sa se incurce cu un copil adolescent, care nu are experinta sexuala, ca se scapa pe el in primele 10 secunde, ori nu are deloc erectii si atunci nu au chef de sex patetic, cu copii.

| Emilian65 a răspuns:

De ce îți plac ele mai în vârstă? La cele de vârstă ta, tușești? Sau nu ai cu ce sa le impresionezi?

| Musca88 a răspuns:

Vezi ca sunt pe Facebook grupuri (sau asa am auzit)

| CostelCalugareanu a răspuns:

Da ****?