| monicaaa17 a întrebat:

Va plac femeile submisive sau dominatoare? In viața de zi cu zi, nu numai in pat.Adica va place o femeie care asculta mereu de voi sau una care va mai si contrazice si își exprima punctul de vedere?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Imi place ceea ce este bun.

| Sofer a răspuns:

O femeie care sa asculte mereu de mine și contraziceri când e cazul.

| StrongHeart a răspuns:

In viata de zi cu zi as vrea sa fie echilibrata,nici prea prea,nici foarte foarte ca sa pot sa ma inteleg cu ea,sa isi exprime punctul de vedere, dar intr-un mod placut, daca exista intelegere o relatie poate functiona, daca nu, nu vad rostul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea in timp ce o pompez pe una doggy style sa o trag de păr și să o pălmuiesc peste fund

| Romeo16101 a răspuns:

Mi se pare normal sa își exprime punctul de vedere, și să își impună anumite chestii, dar în limita bunului simt. Contrazicerea trebuie sa fie justificată. Bineînțeles că cheia intr-o relatie e comunicarea, dar trebuie sa existe un echilibru între cele 2, daca asculta și face mereu doar ce vrea bărbatul, mi se pare că e doar o papușa ușor de controlat și manipulat. Dar dacă întrece și ea masura și începe cu tot felul de interdicții, certuri etc. Va fi considerata scorpie. Deci trebuie sa existe un echilibru între cele 2, pentru a putea fi o "femeie ideala".