| SpoiledBrat a întrebat:

Unde se găsesc femei dominatoare? De genul mistress

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Astai buna laughing da ce esti tu un fel de masochist? laughing Dominatoare sunt toate pana la un anumit nivel dar una cu adevarat dominatoare nu cauta ca-ti fu-t e o bataie de te pisi pe tine laughing

| SpoiledBrat explică (pentru lpavel):

Deci sunt periculoase?

| lpavel a răspuns (pentru SpoiledBrat):

Foarte! Si mananca la micul dejun baietei ca tine laughing

| SpoiledBrat explică (pentru lpavel):

E posibil sa fie ca in filmele deocheate?

| lpavel a răspuns (pentru SpoiledBrat):

Mai rau! Alea-s doar filme... laughing

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oriunde in lumea asta. Numai tu sa stii sa faci diferenta.

| MarianWLF a răspuns:

Profele batrane din generala nascute dupa al 2 lea razboi mondial laughing

| AlexSM86 a răspuns:

Se gasesc si nu, nu se pune problema de a fi prea mic pentru o astfel de fantezie sau orice alta fantezie. Problema se pune ca nu o sa gasesti mistress cu experienta si responsabilitatea necesare pentru a avea un play safe decat dupa o anumita varsta, iar ele nu se vor juca vreodata cu tine daca esti minor. Daca ai sub 18 ani, revino cu intrebarea asta, chiar si cu un mesaj privat la mine, dupa ce implinesti 18.

| dullcat a răspuns:

Nu pe tpu.Nu esti cam mic pentru astfel de fantezii?

| mODIN a răspuns:

La vreo 15 km de Targu Jiu am vazut eu cateva