| pulisor a întrebat:

Credeti ca exista extraterestri?

Răspuns Câştigător
| uav11 a răspuns:

Universul e infinit. Posibil.

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Universul e daca nu infinit, atunci mare si este foarte posibil sa exista macar viata inferioara pe alte planete.Ar fi egoist sa zicem ca suntem singurii vietuitori intr-un Univers imens.

| Thunder a răspuns:

Exista, dom'le, ce mai la deal la vale. Acum o sa vina copiii si o sa-mi zica: "Esti un prost, crezi in orateaniile alea cu doua capete, in schimb nu vezi realitatea din fata ochilor, nu vezi ca totul e prea prefect pentru om: soarele, luna, moartea clinica, sistemul digestiv, vanzatoarea de la magazinul de paine". Dragi tovarasi, trai-v-ar sanatatea voastra, daca aici avem un mediu propice vietii, de ce nu ar mai fi viata pe unele dintre miliardele de planete din galaxia noastra si/sau din alte galaxii.

| MadnessCaffe a răspuns:

Da exista extraterestri, chiar daca inca nu s-au dat "dovezi" clare. Orice forma straina de viata din afara pamantului sunt extraterestrii.De exemplu daca pe o alta planeta exista niste bacterii care traiesc in sol, aceia sunt extraterestrii.Acum stiu ca te asteptai la un raspuns in care sa iti zic daca exista forme inteligente de viata extraterestra. Pot spune ca da, cu siguranta.Fiecare stea are miliarde de planete, galaxia noastra are miliarde de stele. Universul are miliarde de GALAXII, ceea ce inseamna ca trebuie sa fii, fraier (fara suparare) sa nu crezi ca exista niste fiinte la fel de inteligente sau chiar mai inteligente decat noi.Deci da, exista extraterestri.

| yoo23 a răspuns:

Cum s-ar putea crea panica daca NASA ne-ar spune despre fiintele descoperite? Chiar daca ar exista, noi tot aceeasi viata am avea, si daca nu ar exista- cam acelasi lucru. daca ar exista, si NASA ne-ar spune, credeti ca am intra in panica? Lol...am trait tot timpul acesta normal, si nu ar schimba nimic.

| PredatoR a răspuns:

Exista pulisorlaughing
ce nume ai sa-mi dau plamelaughing

| IoanaRusu a răspuns:

Off! intr-un Univers asa maree n`om fi noi singuri, sa fim sinceri chestia ca nu exista alte forme de viata e o mare tampenie dupa minehappy

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Ionutz1998 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista, dar sper sa vina cineva pe pamant si sa-ti spuna ca o sa-ti mai creasca si apoi sa vezi ce id masiv o sa ai.laughing

| narcisik a răspuns:

Măi pulisor cu siguranţă aceste fiinţe există de mult cei de la nasa stiu foarte bine asta, au si foarte multe specimene de extraterestri pe care le supun unor analize complexe, ei vor sa vada cum se dezvolta aceste fiinte. Dar cei de la NASA nu vor sa dezvaluie lumii ca aceste fiinte exista, astfel vor creea o panica totala la nivelul omeniriwinking atat am citit. eu sper sa iti fie de folos.winking