| MeScorpion a întrebat:

Credeti ca exista limite sau suntem doar primitivi?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Io-s un om modern, la varf; ca la baza am ramas primitiv. Vorbesc de mine! Insusi faptul ca-s constient de varful si baza mea...ma face limitat.

| harciog a răspuns:

La mine nici nu se pune problema.Harciogii au fost la fel dintodeauna.Sint animale, deci ei numai si numai traiesc, fara a avea semnificatia limitelor sau a primitivismului.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta e o afirmatie, nu o intrebare. Suntem primitivi, dar mandri, mai, mandri.

| ChioruL14 a răspuns:

E impropriu sa spui primitivi. suntem in evolutie, limitele vor fi depasite odata cu evoluarea.

| Rapplex a răspuns:

Primitivi e un mod bun de caracterizare, dar eu spun ca mai bine ne-am considera in Evul Mediu.Mai se nimereste unul mai inteligent(Galilei, Newton, Einstein etc.), dar ceilalti sunt mult sub.Sa nu uitam ca noi doar copiem ce ne-au dictat marii oameni ai istoriei.

| CupY a răspuns:

Păi dacă mintea noastră este folosită sub 10%. Există limite doar pentru cei care și le auto impun. De aceea s-au remarcat oameni în istorie, ei au fost cei care au trecut peste limitele societății.

| shadovv a răspuns (pentru CupY):

Toata faza cu 10% este doar un "mit urban"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem primitivi. noi inca spunem ca daca mori mergi in cer. ce te mai astepti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primitivi de-a binelea