| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că posibilii extratereștrii evoluați ne-au găsit pe noi deja dat fiind faptul aparițiilor tot mai multe de cam un secol deja a O.Z.N?

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Un OZN indentificat nu mai e OZN. laughing)
Iti dai seama ca simturile noastre percep foarte putine lucruri din jur, si cel mai probabil si ale extraterestrilor? Ei pot veni pe Pamant si sa nu gaseasca nimic, si noi sa nu-i sesizam. Pot foarte bine sa traiasca printre noi si noi printre ei, fara vreun semn. Si apoi, OZN-urile alea sunt din metale cunoscute de oameni? Apar noaptea pe cer? laughing) Pe bune!?

| Lukasssz a răspuns:

Ne-au gasit, dar nu ne viziteaza din cauza intrebarilor idioate a le lui Alex Dorinel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-au găsit dar dat fiind actuala situație a omenirii, au făcut cale întoarsă.

| TheStrategist a răspuns:

Nu știu ce să cred despre aparițiile OZN-urilor. E posibil să fie făcute de oameni în locuri secrete.

| AlienGod a răspuns:

Da.