| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca unele lucruri obiecte de arta piese se muzeu anticariat au carma lor?
Puteți vedea sti constientiza discerne când vedeți poza unui obiect dacă are o carmă bună!?

2 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

Toate obiectele/[si nu numai, cladiri, locuri, dealuri] pot fi impregnate in timp cu carma ''roz'', unii oameni le pot simti da ii numeri pe degete, restul le iau acasa sau la birou si simpla lor prezenta poate infuenta in bine sau rau mersul lucrurilor, nu trebuie sa crezi.

E ca si cum ai tine in casa o statuie VENUS de 2m din PLUTONIU, asa de arta, sa fi tu the fancy one Untouchables.
https://www.hornbach.ro/p/statuie-venus-26-x-24-x-85-cm-gri/6628187/

Avionele reparate [cu parti ramase conforme de la alt avion prabusit cu MULTE victime DEAD] au prezentat numeroase evenimente ciudate. Energiile exista dar nu le cunoastem pe deplin.

Răspuns utilizator avertizat