| Loora a întrebat:

Credeti in " uneori visele devin realitate"?

65 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Doar dacă punem accentul pe acel "uneori".

| SecretColors a răspuns:

Din cate stiu eu nu pentru ca visele sunt creati ale creierului si nu pot sa devina realitate asa din senin dar se spune daca visezi ceva si iti place acel lucru daca tragi tare il poti avea.Succes si vise placutewinkinglaughing

| ANCFH a răspuns:

Cred.

| ashta a răspuns:

Mdea!

NOname
| NOname a răspuns:

Bineînțeles! Asta în caz dacă realitatea chiar există...

| Mădă0611 a răspuns:

Exista vise si visuri. Visele nu prea devin realitate, decat daca e ceva la care te poti astepta, informatia avand-o deja in subconstient, iar visurile... da, daca lupti pentru indeplinirea lor.

| Acidacetilsalicilic a răspuns:

Eu nu stiu ca nu pot sa visez, dorm dus si nu stiu sa fi visat vreodata.

| LoveToHate a răspuns:

Nu ştiu dacă este adevarat, dar cel puţin mie asta îmi place să cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vointa se poate dar sa nu ne spalam cu apa uda, daca eu visez ca maine o sa am noroc la loto nu inseamna ca o sa iau potul cel mare tongue

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde! Daca le cunosti sensul lor si le poti interpreta, cu toate ca acele se numesc vise premonitorii. In rest sunt numai niste vise "create" de creier

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Visele sunt de mai multe feluri: prevestitoare, mecanice-ce faci zilnic, dorinte nemanifestate, rezolvari la niste probleme.deci da cred ca visele se pot implini de fiecare data

| 4b a răspuns:

...si visul meu nu are limite...dap, asta e realitatea Loorawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

ai grija ca la noapte sa nu te mai impiedici de mine, in vis

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Harababuro, iar dau de tine p'aci?laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

Sa vezi si sa nu crezi, am trimis 8 e-mailuri de demisie dar nu merge robotu' ca sa-mi aprobe laughingrolling on the floor

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa mai zic, o harababura de viatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

I love you love struck

| 4b a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ma lesi cu teoremele astea?! ...multamwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

orice teorema trebuie demonstrata, sptamana viitooooaaaareee... nu promit tongue

| Musique a răspuns:

Și până la urmă, sunt vise.

| oliviaaa a răspuns:

Da.
Trebuie doar sa crezi asta si sa visezi.

| Woodenpints91 a răspuns:

Aseară am visat că mi-a dat una 3 bancnote de 500 de lei. Deci, mi-ar conveni.

| 220V a răspuns (pentru NOname):

NOname, tu existi?

NOname
| NOname a răspuns (pentru 220V):

Grea întrebare...
N-aș pune pariu, să știi.

| 220V a răspuns (pentru Woodenpints91):

Wooden, ma primesti si pe mine in visul tau?laughing

| 220V a răspuns (pentru NOname):

Sa inteleg ca ce fac acum ii doar o inselatorie, doar un simplu vis?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru 220V):

Te primesc, da îl ăla cu babe care aruncă cu vibratoare strivite după mine (chiar am visat aşa ceva, să-mi sară ochii din cap de nu).
Sau vrei în ăla în care mă trezesc înainte să apuc să i-o trag uneia?

NOname
| NOname a răspuns (pentru 220V):

Mai știi...? Sunt omul tuturor posibilităților.

| 220V a răspuns (pentru Woodenpints91):

In ala cu bancnote vreau

| 220V a răspuns (pentru NOname):

Atunci fa-ma sa te visez exact asa cum esti