| SoferTir a întrebat:

Ce ziceti visele devin realitate?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Orice vis devine realitate daca esti tampitlaughing
Glumesctongue
Primul pas ca un vis sa devina realitate e sa trezesti
Al doilea e sa nu renunti la el indiferent cine ti-ar spune ca nu esti capabil
Al treilea e sa stii sa visezi inteligenthappy
Si in ultimul rand e sa stii sa te bucuri ca ai reusit sa iti realizezi visulwinking

| madalicious a răspuns:

Daca e ceva ce ai visat in somn, majoritatea nu se implinesc. Dar daca este ceva ce visezi sa faci, in viata reala, un tel poate deveni realitate. Iti trebuie doar vointa, forta si iti doresti cu multa ardoare sa devina realitate.

| daii a răspuns:

Omul nu viseaza decat ceea ce se poate realiza!winking In concluzie, DA! Visele devin realitatehappy.

by daiiwinking

| Alisa a răspuns:

Atata timp cat lupti pentru ele, pentru ceea ce iti doresti si visezi, normal ca da, devin realitate!

| Bii26 a răspuns:

Desigur!

unele pot deveni, dar unele imposibile-mai rar!

de exemplu: o colega a vrut sa se combine cu unu` cu 2 ani mai mare(nu avea nici o sansa cu el)pana la urma, i-a mers!

| just|breathe a răspuns:

Da! pot deveni realitate, atata timp cat iti doresti ceva foarte mult si dai din coate sa obtii acel lucru.

| CudiDaKid a răspuns:

Da uneori visele pot sa devina si realitate!

| 16.laura.16 a răspuns:

Daca iti doresti indeajuns de mult, da! Succes!

| simona_6231 a răspuns:

Daca crezi in ele cu adevarat, si iti spui in fiecare zi ca tu poti visele mai devreme sau mai tarziu se indeplinesc...credema asa am avut si eu un vis care culmea mi sa indeplinit, si acum sunt foarte recunoscatoare lui d-zeu.

| Daiana_1737 a răspuns:

Doar daca visezi necazurilaughing glumeam. nu. nu cred in vise...

| love44katyp a răspuns:

Daca iti doresti prea mult, da!

| alina_4026 a răspuns:

Eu cred ca daca dorinta este mare si mai depui si putin efort atunci unele devin realitate.

| Ella_6365 a răspuns:

Atata timp cat ai ambitie, poti ajunge departe

| alexandrapoiana a răspuns:

Eu cred ca daca iti doresti cu adevarat ceva si crezi in visul tau, atunci totul devine posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa lupti ca un vis sa devina realitate.
Sa lupti cu imaginatia si puterea de reusita.
Mai frumos e cand realitatea devine un viswinking

Răspuns utilizator avertizat