| SoferTir a întrebat:

Ce credeti visele devin realitate?

5 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Atata timp cat lupti pentru ele, pentru ceea ce iti doresti si visezi, normal ca da, devin realitate!

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Depinde cât de visător ești. Daca e un vis realist și dacă faci tot posibilul sa se îndeplinească, se va îndeplini.

| cretzufinish a răspuns:

Da...tot in visele noastrehee hee

| madalina_5722 a răspuns:

Pai eu cred ca da. De multe ori m-i s-a intamplat sa visez de 3 ori la rand acelasi lucru si chiar asta s-a intamplat in realitate(dar nu imediat dupa ce am visat). In concluzie cred ca unele vise sunt niste premonitii si altele sunt doar lucruri pe care subconstientul nostru le-a pastrat de-a lungul zilei in memorie.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat ceva inseamna ca lupti pentru acel ceva si daca lupti sunt destule sanse sa se indeplineasca.