| EuTeIubescBa a întrebat:

Voi ce credeti. De Craciun visele/dorintele devin realitate?
Daca " DA " - Care ar fi dorinta voastra?

7 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

"De Craciun visele/dorintele devin realitate? "
Câteva, nu chiar toate, dar foarte multe.

Am şi eu dorinţa de a avea succes în semestrul următor şi sănătate.

Tu?
Sărbători fericite!

| EuTeIubescBa explică (pentru blueangel99):

Multumesc. Si tie la fel :* Sper ca dorintele tale sa se indeplineasca, sa fi fericita, sai ai tot ce-ti doresti puppy dog eyes.

| AlinaaAli a răspuns:

Eu sper sa se indeplineasca!
eu i-am cerut la Doamne Doamne si la Mos Craciun numai sanatate!sad
sper sa se indeplineasc si daca o sa ma fac bine nu o sa mai cer niciodata nimic!

| Symonutzu a răspuns:

Da.Iar dorinta mea este ca cel pe care il iubesc sa fie cu mine. Speranta moare ultima.winking

| EuTeIubescBa explică (pentru Symonutzu):

Ai multa dreptate. Si eu am aceias dorinta :*

| EuTeIubescBa explică (pentru Symonutzu):

Exact. " Speranta moare ultima "

| tranquilaaa a răspuns:

Da crciunul e sarbatoare dorintelor care devin realitate nu am o dorinta anuma stiu doar ca sanatatea e cea mai importanta si doar ata imi doresc